Zaznacz stronę

Oto opinie moich klientek!

Serdecznie polecam współpracę z Lidią z Haniola. Ma ogromną wiedzę dotyczącą technicznych aspektów kobiecych biznesów online. Dzięki stałej współpracy wszystkie techniczne kwestie związane ze stronami lądowania, systemem płatności, platformą kursową działają jeszcze lepiej niż w szwajcarskim zegarku. Niesamowita kultura osobista, pełen profesjonalizm w korespondencji mailowej i telefonicznej oraz niezawodność i tempo działania Lidii to cechy, które zadecydowały o stałej współpracy. Polecam każdej kobiecie, która chce prowadzić biznes online.

Kasia Dzienis

współwłaścicielka, Strefa Kroju i Szycia

Z Lidią Kardasz współpracowałam przy tworzeniu strony dla serii książek “Mamy dla Mamy” – www.MamyDlaMamy.pl.
Współpraca przebiegała bardzo sprawnie, co w dużej mierze było zasługą Lidii, która sama wychodziła z inicjatywą i pilnowała terminów, żeby projekt zamknąć w założonym terminie.
Bardzo cenna była jej wiedza oraz doświadczenie, które przełożyło się na wprowadzenie wielu wartościowych rozwiązań.
Jestem pełna uznania dla jej profesjonalizmu, rzetelności oraz kultury współpracy, i z przyjemnością polecam ją jako partnera biznesowego.

Barbara Falenta

koordynatorka projektu, Mamy Piszą Książkę

Współpraca z Lidką, to przyjemność! Lidia robiła skład mojego e-booka. Czas gonił, pozycja spora objętościowo (ponad 100 stron). Wszystko dogadałyśmy sprawnie, wersja ostateczna bardzo estetyczna, ładna, przemyślana. Wykonana na czas i z zachowaniem doskonałej komunikacji 🙂 Polecam wszystkim współpracę! Ja na pewno skorzystam jeszcze wielokrotnie !

Nina Wojtyra

właścicielka, Ninawojtyra

Lidię znałam z projektu „Inspirujące Mamy” i właśne dlatego zaprosiłam ją do współpracy. Wiedziałam, że dokładnie zna kłopoty i trudności, jakie mam. Tak czułam, że zrozumie mnie z półsłów. Tworzyłam wtedy swój kolejny kurs online dla mam i potrzebowałam szybkiej korekty moich tekstów do prezentacji i do materiałów dodatkowych. Lidia zrobiła wszystko szybko i dokładnie. Wiem też, że zawsze mogę się do niej zwrócić po poradę i wsparcie w spawach technicznych. Jest miła i działa szybko. I nie muszę hamować swoich procesów twórczych 🙂

Vola Kusmierska

właścicielka, Otulić mamę